TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Ani Moj E Majra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Moj E Majra" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Baki Korg.