TEKSTESHQIP

Liridona Shala & Mensur Kadriu
Te Kan Stolise
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kan Stolise" kënduar nga Liridona Shala & Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.