A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Kadriu

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  23
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Mensur Kadriu is a popular singer of Pop, Modern Traditional, Ilahi & Tallava music. Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje". Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti". Në vitin 2006, Mensur Kadriu publikon albumin "Amanet". Në vitin 2007, Mensur Kadriu publikon albumin "Aman Aman". Më datë 29 Tetor 2012, Mensur Kadriu publikon videoklipin "All-Llahu Na Krioi". Më datë 5 Nëntor 2012, Mensur Kadriu & Iliriani publikojnë videoklipin "Facebook". Më datë 9 Nëntor 2012, Mensur Ka...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Aman Aman (2007)

Amanet (2006)

Kush Je Ti (2005)

Ti Pran Meje (2004)

Ne Vetmi

Te Dua

Jeto Si Njeri


» Add A Song »

Malli
Stile T'rona
Nata E Kanes
Babi Im
Mir Se Erdhe Ramzan
Lambo Lamborghini
Pendimi
Nëna Ime
Pse Po Shkon
Ah Sa Kam Deshir


Related Artists:

Sadat Ameti

Shpend Latifi

Lindon Berisha

Shkodran Tolaj

Zait Aliu

Shpresim Zylbehari

Adhurim Deari

Ergin Iseni

Halil Bilalli

Snow Black


Tags: Mensur Kadriu

Mensur Kadriu in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019