A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mensur Kadriu - Te Dua

Mensur Kadriu - Ne Vetmi

Mensur Kadriu - Jeto Si Njeri

Mensur Kadriu - Ti Pran Meje (2004)

Mensur Kadriu - Kush Je Ti (2005)

Mensur Kadriu - Amanet (2006)

Mensur Kadriu - Aman Aman (2007)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019