Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Liridona Sinani (Dona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Liridona Sinani
BIOGRAFIA: Liridona Sinani (Dona) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Dona merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ende Nuk E Di". Në Korrik 2008, Liridona Sinani (Dona) merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Frik Ty Nuk Te Kam". Më datë 29 Prill 2009, Liridona Sinani (Dona) publikon videoklipin "Per Fajin Tim", në bashkëpunim me Blend. Në Nëntor 2009, Dona merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Zemra Flet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jakupi

Kristine Elezaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Viki

Kristela Gjoka

Samanta

Kosovare Xhoni

Anisa Dervina

Juna Manaj

Tags: Dona, Donna, Liridona Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet