Dona Spahiu
Dona Spahiu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Liridona Spahiu:
 • Vendlindja:
 • Gadime Kosovë
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë Kosovë
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 19 Korrik 1993
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Dona Spahiu është një këngëtare e njohur. Liridona Spahiu eshte arsimtare e muzikes ne shkollen Hasan Zyku Kamberi ne Fsh. Sllovi. Kendon neper ahenge dasma ajo eshte mjaft e njohur per publikun. Shkollen e kreu ne Sh.M.M "Qesk Zadeja" Ferizaj. Aktualisht eshte beqare. Më datë 9 Maj 2012, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Mos Harro". Më datë 18 Dhjetor 2014, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Pishman". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Naim Qukiqi,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0