TEKSTESHQIP

Dona Spahiu
Ani Ani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Ani" kënduar nga Dona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Producentë të këngës janë Behar Selimi & K&D Studio.