Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridoni - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qenke zjarr dhe helmi i zi si mpremtove ndashuri deshte zemren me ma marr qe tlargohesh krejt pa fjal

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du ni tjeter mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje tjeter

Deshte me ba avantur por nermjet formove gur zemra dashuroj nje tjeter harrove dashnin e vjeter

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du nje tjeter mos trazo zjarrin ne zemer shko tashd ashuro nje tjeter


Ky tekst u dërgua nga Rreze

Liridoni - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Liridoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridoni:


Komente 0