Liridonna Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Liridonna Demiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Korrik 2019, Donna publikon videoklipin "S'je Mo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga 2Ton. Genc Avdyli është e ka bërë ‘beat-in’, ndërsa për anën vizuale është kujdesur produksioni Revange Films. Më datë 11 Tetor 2019, Donna publikon videoklipin "Loco". Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Taunita

Arbana Elezi

Enkeleda Dervishi

Dea Strica

Lisandra

Angel (Alma)

Ola Xhauri

Rigersa Zefi

Fatlume Mamuti

Sarentina Cako


Tags: Liridonna Demiri, Donna, Liridona Demiri

Krijo Një Kartolinë