Lirigzon Emini
Lirigzon Emini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Lirigzon Emini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Lirigzon Emini publikon albumin "Live 2018". Më datë 5 Dhjetor 2019, Lirigzon Emini publikon videoklipin "Thike Per Mu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 19 Shkurt 2020, Lirigzon Emini & Elbonit Zymeri publikojnë videoklipin "Pa Trohe Shpirt". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania R...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0