Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lirika Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Lirika Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Lirika Krasniqi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Fantazia". Në Qershor 2003, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Thuthuruket". Në Qershor 2005, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Merre Mos E Merr". Në Qershor 2006, Lirika Krasniqi merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Bredhacaku". Në Qershor 2007, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rina Shyti

Xhenis Dhima

Donika Zhushi

Estela Nikoliqi

Ermira Ahmeti

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Dea Sabriu

Egzona Kryeziu

Ambra Troplini

Tags: Lirika Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet