Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lirim Gjonbibaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lirim Gjonbibaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe popullore shkodrane. Më datë 4 Dhjetor 2014, Lirim Gjonbibaj publikon videoklipin "Nuk Ia Vlen Te Rri Me Ty". Më datë 8 Janar 2016, Lirim Gjonbibaj publikon videoklipin "Si Djemte E Shkodres S’ke Per T’gjet". Më datë 27 Shkurt 2017, Lirim Gjonbibaj publikon videoklipin "Ma Prishe Gjumin", në bashkëpunim me Greta Zani. Më datë 24 Qershor 2017, Lirim Gjonbibaj publikon videoklipin "Nuk Mundem Pa Ty". Më datë 2 Korrik 2017, Lirim Gjonbibaj publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Leka

Shyqyri Alushi

Arjan Effecti

Mc Mitrovicali

Chika

Breaker G

Ardi (Ardian Hasaj)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Albert Lulja

Latuà

Tags: Lirim Gjonbiba, Lirim Gjonbibaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet