Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çlirime Dubani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Çlirime Dubani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1966, Çlirime Dubani merr pjesë në Festivali I 5-Të Në Rtsh me këngën "Na Presin Bjeshkët"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anila Doko

Teuta Pango Zhapa

Mjaftoni Bejko

Lejla Tutaj

Rezarta Përgjegja

Merita Bozo

Nazmie Kasmi

Liza Qarri

Jona Bodinaku

Vjollca Gerxhaliu

Tags: Çlirime Dubani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet