A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lirjon Zenelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lirjon Zenelaj është një këngëtar. Më datë 17 Qershor 2018, Lirjon Zenelaj publikon videoklipin "Ama Zemrën". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Ghulo. Më datë 21 Shtator 2018, Lirjon Zenelaj publikon videoklipin "Na Ndane". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Da Freak

Bejuos

Unfame

Arba-G

King

Uragani

Ecstasy Tlg

Ridi

Loyal Man

Mafia


Tags: Lirjon Zenelaj

Lirjon Zenelaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019