Liroo
Liroo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Lirim Qovanaj:
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Liroo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Emri i vertet Lirim Qovanaj. ai kendon zharnin Pop R&B. Në vitin 2012, Liroo publikon albumin "Simpatia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0