Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lis Asllanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Lis Asllanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai rrjedh nga një familje artistësh. I rritur me një frymë të mirë artistike, ka filluar të mësojë instrumente që në moshën 5-vjeçare. Luan në piano, kitarrë dhe bas. Kjo është hera e parë që Lisi këndon para një publiku. Deri tani, talentin e tij e ka shfaqur vetëm me familjarët. Personi i parë që vuri re që ai këndonte, ishte e ëma. Lisi me mamin ka realizuar dhe covera në YouTube. E gjithë familja janë fansa të zjarrtë të ‘Red Hot Chilli Peppe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finalist në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donat Makolli

Andi Qereti

Jusuf Mimari

Arian Gollopeni

Meli Sopa

Art Rushiti

Phatooni

Agon Latifi

Frenkli Vjero

Toli

Tags: Lis Asllanaj, Lisi


Komente mbi këtë artist