Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Livia Koka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Livia Koka është një këngëtare e njohur. Livia Kola nga Tirana, ka prezantuar këngët e saj të para në diskotekat amerikane. Livia K. tingëllon si një emër amerikan. Por në fakt është një vajzë nga Tirana, e vendosur prej një dekade në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Me një ëndërr të madhe, si çdo adoleshent. Të bëjë muzikë dhe të jetë e njohur në gjithë botën. Por nëse për disa ëndrrat mbeten në sirtar, per vajzën që iku në moshën 10 vjeçare nga Tirana një dritë jeshile eshtë shfaqur ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Gaçe

Laureta Meci

Valbona Peraj

Habibe Ostreni (Bibe)

Siciliana Mazi

Himena Ymeri

Tergita Gusta

Juli Ndoci

Violeta Zefi

Kristina Vreshti

Tags: Livia Koka, Livia K, Livja Koka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet