Më mbaj mend (për 1 muaj)

Livia Murataj - Eksploroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Sot me erdh nje Ftes,mire se vjen mikja jon
Kemi fest ne bregdet ne facebook me lajmerojn
Me njeher I bera like like like
E shperndava anemban la la la la la
Lajmerova miq te tjer i bej share ne facebook e instagram
Refreni
Sa her vera vjen
Boten eksploroj
Me avion e tren ne cdo vend un shkoj
Takoj miq e shok interneti sa na afron
Po na pret festa jonNuk kemi video për këtë këngë.


Livia Murataj
Publikimi: 31/05/2015
Festivali: Junior Fest 2015
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Sokol Marsi
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Livia Murataj - Eksploroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eksploroj".
3. Video është e këngës "Eksploroj", por nuk këndohet nga Livia Murataj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0