Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sokol Marsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17
 • Vendlindja:
 • Vlorë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sokol Marsi është një autor këngësh i njohur. Sokol Marsi është njëri prej personaliteteve artistike në vendin tonë. Është një prej artistëve dhe producentëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë. Ai është i diplomuar si muzikant por njëkohësisht është dhe autorë i suksesshem i shumë teksteve të këngëve të muzikës së lehtë. Marsi gjithashtu veçohet edhe si një producent muzikor mjaft i suksesshëm pasi firmën e tij e mbajnë shumë këngë të muzikës së lehtë, popullore, muzikës se teatrit,pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gent Demaliaj

Besim Bunjaku

Ilir Bajri

Albatros Rexhaj

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Alfred Capaliku

Astrit Halimi

Granit Gashi

Adis Ismaili

Tags: Sokol Marsi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet