Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Liza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2016, Liza merr pjesë në Zhurma Show 2016 me këngën "Don't Let You Go"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Klaudia D.

Arijana Gashi

Ardita Begu

Denisa Jashkuri

Lea Papa

Joana Prifti

Irida Pojani

Fiona

Ola Xhauri

Onika


Tags: Liza

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet