Më mbaj mend (për 1 muaj)

Llambrini Nano

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Llambrini Nano është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Esmeralda Kaso

Luljeta Konomi Haxhi

Donika Pecollari

Griselda Pepa

Elejda Dosi

Rezarta Hoxhaj

Evgjeni Çuli

Marjeta Vjeri

Teuta Dyrmishi

Tefta Kondo

Tags: Llambrini Nano


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet