Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lloch

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Lloch është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lloch, një nga grupet karakteristike të muzikës shqiptare, sjellin vazhdimisht parodi të ndryshme, shumica prej të cilave janë cilësuar të suksesshme dhe pëlqyer gjithmonë nga publiku. Më datë 12 Nëntor 2017, Lloch publikojnë videoklipin "M'ka Met". Ndryshe, videoklipi është mjaft kreativ dhe “më ndryshe”. Më datë 18 Dhjetor 2017, Lloch publikon videoklipin "Qeni". Edhe kjo këngë është një parodi e radhës për realitetin tonë. Në këtë projek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

TikTok

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Emotion 3

Grupi Smeju

Oni Dhe Elvini

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Master D

Wan Gangsta

P.E.Z

Down Town

Magma

Tags: Lloch


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet