Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Llonkku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Llonkku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2018, Llonkku publikon videoklipin "Me Tezaka", në bashkëpunim me Kennz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dashoni

Leksy

Black-Eagle

Natra

Albo 06

Grande

A Link

Last Daddy

Gjaksori

V-Ton

Tags: Llonkku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet