Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: LMFAO është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. LMFAO was an American EDM rapper duo consisting of uncle and nephew Redfoo and Sky Blu. LMFAO are descendants of Motown Records founder Berry Gordy, Jr. RedFoo and Sky Blu grew up in the affluent Los Angeles neighborhood Pacific Palisades, where they formed the group LMFAO in 2006 and became part of the electro house scene. LMFAO started building a local buzz through their shows and radio play. In 2010, they were featured on David Guetta's smash ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mandinga

Evanescence

Aventura

Fray

High School Musical

Lunapop

Lawson

Nickelback

Hepsi

Las Ketchup

Tags: Lmfao, Redfoo, Sky Blu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet