Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Elion Krasniqi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: LMN është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Qershor 2019, Hekurani publikon videoklipin "Bella", në bashkëpunim me LMN. Më datë 10 Shkurt 2020, Hekurani publikon videoklipin "M'lujte", në bashkëpunim me LMN. Muzika e këngës u punua nga Hekuran Krasniqi, ndërsa teksti u shkrua nga Hekuran Krasniqi & LMN....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leard Demiri

Arian Gollopeni

Antonio

Syart Veliu

Leonardo Kryeziu

Donat Makolli

Edmond Sedefi

Meli Sopa

Lis Asllanaj

Art Rushiti

Tags: Lmn, Elion Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet