Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Loco është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Shtator 2007, Don Arbas merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Biach", në bashkëpunim me Loco. Në Shtator 2007, Loco merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Grill". Më datë 19 Korrik 2008, Speya publikon videoklipin "Speya Nclub", në bashkëpunim me Loco. Më datë 15 Nëntor 2008, Loco publikon videoklipin "Jamaican Lady", në bashkëpunim me Arta Bajrami. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 25 Mars 2010, Loco publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsad Shabani

B-King

Shaban Rogaci

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Fenix

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Ardi (Ardian Hasaj)

Sejdi Sejdiu

Arjan Effecti

Tags: Loco, Lloco, Lloko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet