Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
 • Emri i Vërtetë:
 • Hamdi Komoni
 • Vendlindja:
 • Deçan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Lok Komoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Zëri i ëmbël dhe melankolik e identifikojnë atë. I lindur për muzikë. Ngjyrat e zërit të tij janë një karakteristikë e fuqishme që e identifikojnë. Vjen ndryshe nga të tjerët duke goditur thellë. Sa duket ambicioz në rrugën që ka filluar, duket edhe aq mirënjohës për ata që e kanë mbështetur në këtë rrugëtim. Lok Komoni, vjen me këngën e tij të parë Kohërat kanë ndryshu, e realizuar në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi – DA...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKenge Te Shpirtit (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Korab Jetishi

Astrit Mulaj

Enis Bytyqi

Barooti

Tiki

Trim Jakupi

Alidema

Arlind Gjyshinca

Bonsaton

GT

Tags: Lok Komoni, Loki, Hamdi Komoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet