Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - Jam I Pafat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E vrave dashurin time
mi shkatrrove ato kujtime
si do të jetoj unë në vetmi
kur pran vetës nuk më je ti

Si një uragan ti ike
për një natë ti krejt i fike
sa e gjatë do të jetë kjo dhimbje
ne zemrën tënde kisha një bindje

Kurr kaq shumë nuk do të vuaj
sytë e mi jan mbush me vaj
mallin për ty spo mund ta shuaj
athu aq shum unë jam pa fat 2x

Tash të gjitha morën fund
në zemrën time e le një plumb
një plumb që shpirtin ma ka kall
unë pa ty nuk jam i gjallë

Si një uragan ti ike
për një natë ti krejt i fike
sa e gjatë do të jetë kjo dhimbje
ne zemrën tënde kisha një bindje

Kurr kaq shumë nuk do të vuaj
sytë e mi jan mbush me vaj
mallin për ty spo mund ta shuaj
athu aq shum unë jam pa fat 4x


Ky tekst u dërgua nga ZanaLok Komoni
Publikimi: 06/12/2014


Lok Komoni - Jam I Pafat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Pafat".
3. Video është e këngës "Jam I Pafat", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0