TEKSTESHQIP

Lok Komoni
Nusja E Diaspores
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Diaspores" kënduar nga Lok Komoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe okestracionin e krijoi Labinot Mezini, teksa kënga vjen me vargje nga Kreshnik Avdiu.