TEKSTESHQIP

Lok Komoni
Kalle Zemër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Zemër" kënduar nga Lok Komoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe okestracioni është punuar nga Nexhi Vuniqi.