Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loko - Zjarr (Feat. B52)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

B52 a.k.a Mc NuuK

B52 mc nuk s'keni pse me lshu rrug
une perdori vi airore boni dosti i qove hunt
Buum s'jena mo n'koh T'enverit
po lyp demokraci shqipe m'syja te bunkeri
turlifar amateri gjyksat si pajseri
une nuk t'vraj as nuk t'theri po t'vjen egjeli dost sikur pej qielli
vizioni shum kfjellt prej bazes raketore
i boj rrafsh me temel tipat bashk me metafore
t'ka dhipat qe tuten prej hijes t'vet
reperat e sodit dostit une i lo pa koment
me mu s'ka KILI MILI veq kallxom cili
prej bronxi feeli yeaah ........
Loko prej fieri .............
PO JU DOKET VETJA NALT PO KERKUJIT SI HAN LESHI
ska t'qim nane qe na nal n'kit loj ma zi se Messi,
lirisht shko n'bastore e qit rape n'emer tem


Ky tekst u dërgua nga Intelegens.mc@hotmail.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Loko
Featuring: B52
Publikimi: 02/05/2012


Loko - Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr", por nuk këndohet nga Loko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Loko:


Komente 0