Lola Pink

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Lola Pink është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E re dhe shumë ambicioze, ka nisur një karierë të bujshme në muzikë. Është nga Tirana ndërsa vjen në këtë intervistë duke shpalosur planet e saj për të ardhmen dhe një njohje më të mirë mbi tiranasen e bukur. "Quhem Luljeta Driza por shkurt më thërasin Lola dhe jam nga Tirana. Hapat e mia të para drejt muzikës kanë qenë që e vogël në shkollë fillore, aty e dalluan njerëzit që unë kam talent për të kënduar, më vonë nisa të praktikoj muzikën live n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Entela Zhula

Kieda Budini

Nidora Gjyriqi

Emmy

Sheila Haxhiraj

Adelajda Xhamani

Ertila Koka

Saelma

Dorina Garuci

Zaimina Vasjari


Tags: Lola Pink, Lola P!nk, Luljeta Driza

Krijo Një Kartolinë