Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lon Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lon Shkodra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Mars 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "Pergjithmone". Më datë 19 Korrik 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "Vet Ke Met". Më datë 23 Dhjetor 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "S'e Di Ku Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Verim Zendeli

Shiga

Egoo

Stefan Marena

Markel

Ernis Çili

Papush Sadiku

Xhustino Hasani

Besmir Metani

Aurel Thellimi

Tags: Lon Shkodra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet