Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loni Haklaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Loni Haklaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. I pelqente shume muzika dhe ka nisur te merret me te qe ne moshen 4 vjecare. Më datë 27 Nëntor 2014, Loni Haklaj publikon videoklipin "Te Kam Jete". Më datë 20 Korrik 2019, Loni Haklaj publikon videoklipin "Sa Te Dua". Më datë 6 Mars 2020, Loni Haklaj publikon videoklipin "Mora Fjale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Ajro

Arlind Lamaxhema

Dario

Emin Aliu

Gjesti

Art Hajredini

Sokol Thaqi

Abdyl Morina

Flamur Plakaj

Klejti Mahmutaj

Tags: Loni Haklaj


Komente mbi këtë artist