Loni Haklaj
Loni Haklaj
Loni Haklaj
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Loni Haklaj është këngëtar i njohur. I pelqente shume muzika dhe ka nisur te merret me te qe ne moshen 4 vjecare. Më datë 27 Nëntor 2014, Loni Haklaj publikon videoklipin "Te Kam Jete".

Më datë 20 Korrik 2019, Loni Haklaj publikon videoklipin "Sa Te Dua".

Më datë 6 Mars 2020, Loni Haklaj publikon videoklipin "Mora Fjale".

Më datë 6 Shkurt 2022, Loni Haklaj publikon videoklipin "Niset Trimi".

Më datë 19 Shkurt 2023, Loni Haklaj publikon videoklipin "Vuj". Teksti i këngës u përgatit nga Fadil Topalli, teksa për arranzhimin u kujdes Bini Diez. Produksioni audio u realizua nga Bini Diez.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0