Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loranda Fejzullai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Ohër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Loranda Fejzullai është një shkrimtare. Loranda Fejzullai kreu shkollën fllore Ohër, kurse të mesmen në Strugë. Më 2011 e ka kryer Fakultetin e Arteve Figurative në drejtimin e Dizajnit Grafik në USHT. Me krijime Artistike merret nga shkolla fillore dhe e mesme kur ka filluar që të botojë dhe të merr pjesë në konkurse letrare, në disa prej të cilave është shpërblyer. Përmbledhja e saj poetike ende e pabotuar titullohet "Enderr dhe Shprese", e cila permban 42 poezi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kledia Vlashi

Belantina Venari

Rejsi Meçe

Elona Çuliq

Erjola Kola

Edisnajda Xhihani

Diellza B

Eurona Xhemajli

Megi Lumi

Gresa Rudaku

Tags: Loranda Fejzullai


Komente mbi këtë artist