Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Loreen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Lorine Zineb Noka Talhaoui
 • Vendlindja:
 • Stockholm 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Loreen është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lorine Zineb Noka Talhaoui, e njohur më mirë me emrin e saj të skenës Loreen është këngëtarja suedeze. Në vitin 2010, Loreen mori pjesë në Melodifestivalen me këngë "My Heart is Refusing Me". Ajo shkoi në Andra chansen në Sundsvall. Loreen përfaqësoi Suedinë në Festivalin Evropian të Këngës 2012 me këngë "Euphoria" (eufori) dhe u shpall fituese....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Eurovision

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Helena Paparizou

Lana Del Rey

Christina Aguilera

Cheryl Cole

Lady Gaga

Katy Perry

Pink

Hadise

Hilary Duff

Maria Mena


Tags: Loreen

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet