Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorela Sejdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Susa 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lorela Sejdini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: She is a new and promising and talented young singer who will participate in the Festivali i Këngës 56 festival with her song "Pritëm edhe pak" with the hope that she can represent Albania at the 2018 Eurovision Song Contest. She is a rising star and has studied music theory, canto and piano. But it is Lorela’s unique vocals that should be noticed. She made a version of the 2016 Eurovision winning song, "1944", by Jamala for Ukraine. At...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Francesca Muha

Elsa Hoti

Albora

Endrita Kabashi

Ayssel Kristuli

Qendresa Ibishi

Biondina Latifi

Alba Ymerhalili

Eli Qorri

Matilda Mati

Tags: Lorela Sejdini


Komente mbi këtë artist