Lorena Rusinovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lorena Rusinovci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Karriera e saj filloi në moshën 4 vjeçare, kur për herë të parë mori pjesë në festivalin Kosova Fest 2009. Kënga e parë u realizua me motrën e saj Lisën. Në vitin 2011 mori pjesë përsëri në festivalin Kosova Fest 2011, ku këndoi së bashku me vëllain e saj Gentin dhe mori çmimin e paraqitjes skenike. Në Korrik 2014, Lorena Rusinovci & Dea Tahiraj marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Shoqe Të Pandara"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kanina Pllana

Eda Maliqi

Enea Jakupi

Erblina Bejta

Arsa Dervishi

Eanda Nishevci

Vesa Hamdiu

Rita Daklani

Anisa Hoda

Sara Mulliqi


Tags: Lorena Rusinovci

Krijo Një Kartolinë