Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lorena Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Lorena Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lorena Shala eshte nxenese ne shkollen fillore Ramiz Sadiku ne Peje. Në Shtator 2014, Lorena Shala merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Erdhi Maji Përsëri", ku u vleresua me cmimin e dyte nga ana e jurise....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Curri

Arsa Dervishi

Eanda Nishevci

Stina Shala

Vesa Hamdiu

Anisa Hoda

Anjeza Gashi

Blinera Jashanica

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani

Tags: Lorena Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet