A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorenc V2

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Lorenc V2 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Korrik 2019, Lorenc publikon videoklipin "My Baby". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Keli 2

Franc Koruni

Kevi

Mario Beats

Zgjim Baraliu

Rolly

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Lorenc V2

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019