Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori Delhysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Lori Delhysa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2001, Lori Delhysa merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Me Bind"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Risa

Deborah Xhako

Viki

Almeda Luca

Lorela

Elona

Maria Duka

Kentina Shehaj

Jozefina Simoni

Donjeta Krasniqi

Tags: Lori Delhysa, Lory Delhysa, Lori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet