A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lori - Me Te Mirat Nga Lori

Lori - E Si Ta Them (2001)

Lori - Mendo..... (2004)

Lori - Profiter Në Dashuri (2007)

Lori - Dua (2008)

Lori - Nuk Je Ti (2010)

Lori - Per Ty (2011)

Lori - Kalle Mjeshtër (2013)

Lori - Bravo (2014)

Lori - Live 2016 (2016)

Lori - Sot Martohemi (2018)

Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja - Potpuri 2018 (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019