Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  334
 • Emri i Vërtetë:
 • Loreta Kaçka
 • Vendlindja:
 • Devoll 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lori është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Babai i saj ishte marrë një kohë me muzikë dhe i binte harmonikës kur ka qenë i ri. Ai ishte oficer, ndërsa mamaja e Lorit është marrë edhe ajo me muzikë me një grup vallesh në rrethin e Korçës. Ata jetonin në Devoll kur ka lindur Lori dhe prindërit e saj janë nga Devolli i Korçës. Fillimet e saj si kengetare i pati ne moshe shume te re. Qe ne moshen 5 vjeçare merr pjese ne Fest Femijesh, ne qytetin e Korçes, ku nderohet me çmimin e pare me kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

27 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareSot Martohemi (2018)

Potpuri 2018 (2018)

Live 2016 (2016)

Bravo (2014)

Kalle Mjeshtër (2013)

Per Ty (2011)

Nuk Je Ti (2010)

Dua (2008)

Profiter Në Dashuri (2007)

Mendo..... (2003)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

4
11
5
5
1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Gashi

Fjolla Morina

Gresa Behluli

Adelina Thaçi

Besa Morina

Jehona Sopi

Behare Shala

Bubulina Krasniqi

Drenusha Latifi

Teuta Kurti

Tags: Lori, Loreta Kaçka, Loreta Kaqka, Loreta Kacka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet