Lorik Selmani
Lorik Selmani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Lorik Selmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 27 Korrik 2018, Lorik Selmani publikon videoklipin "Pa Shpirt". Teksti u shkrua nga Yll Limani. Për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Më datë 30 Janar 2019, Lorik Selmani publikon videoklipin "Vrasje". Më datë 7 Shtator 2020, Lorik Selmani publikon videoklipin "Per Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 1 Korrik 2021, Lorik Selmani publikon videoklipin "Veq Ni Her". Orkestrimi i këngës u...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0