Lorik Selmani
Lorik Selmani
Lorik Selmani
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne
Lorik Selmani është këngëtar. Më datë 27 Korrik 2018, Lorik Selmani publikon videoklipin "Pa Shpirt". Teksti u shkrua nga Yll Limani. Për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku.

Më datë 30 Janar 2019, Lorik Selmani publikon videoklipin "Vrasje".

Më datë 7 Shtator 2020, Lorik Selmani publikon videoklipin "Per Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 1 Korrik 2021, Lorik Selmani publikon videoklipin "Veq Ni Her". Orkestrimi i këngës u punua nga Labinot Mezini. Produksioni audio u realizua nga Labinot Mezini.

Më datë 13 Janar 2022, Lorik Selmani publikon videoklipin "Gabimet". Muzika e këngës u punua nga Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.

Më datë 9 Qershor 2022, Lorik Selmani publikon videoklipin "Pse". Muzika e këngës u punua nga Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 14 Tetor 2022, Lorik Selmani publikon videoklipin "Ma More Zemren". Muzika e këngës u punua nga Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 25 Mars 2023, Lorik Selmani publikon videoklipin "Kujtimet". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 4 Tetor 2023, Lorik Selmani publikon videoklipin "Kush Gaboi". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Labinot Mezini. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0