Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik Selmani - Gabimet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di Kam faj
Por prap tkerkoj
Te tkem un larg
Kte se pranoj
E di kam faj
Por esht e kot
Zemren ti
Ta hedhesh posht

Un sot i mbytur nga gabimi
Me vret tash premtimi
I mbushur me faj

Ref
Se po qan zemra ime
Sot po qan zemra ime
Sot per ty vec per ty
I dehun jam un nga gabimet
I kam thy krejt premtimet
Un tek ty sot per ty

E tash kam faj une e pranoj
Zemren e ndar e syt me lot
Tash vetem qaj se nuk tkam sot
Dhe gabimin e laj me lot

Un sot i mbytur nga gabimi
Me vret tash premtimi
I mbushur me faj


Ref
Se po qan zemra ime
Sot po qan zemra ime
Sot per ty vec per ty
I dehun jam un nga gabimet
I kam thy krejt premtimet
Un tek ty sot per ty


Ky tekst u dërgua nga  RiooMneriLorik Selmani
Publikimi: 13/01/2022
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Video Produksioni: Enis Nishori Films


Lorik Selmani - Gabimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimet".
3. Video është e këngës "Gabimet", por nuk këndohet nga Lorik Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorik Selmani:


Komente 0