Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik Selmani - Anlasana (Remake) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I bana vetes nje premtim
qe asnjeher ne jete nuk dorzohena
Dashnin qe pata un per ty
T’njejten gje une kurr se fitova.
Ti dashnin Jo se kupton
Ti shkove su ktheve mo
U zhduke ti, ngadal ngadal

Ref x2
Hoooo Oooooh sa mke lendu
Ti nuk je me mu
Tash sje me mu

I bana vetes nje premtim
qe asnjeher ne jete nuk dorzohena
Dashnin qe pata un per ty
T’njejten gje une kurr se fitova.
Ti dashnin Jo se kupton
Ti shkove su ktheve mo
U zhduke ti, ngadal ngadal


Ref x2
Hoooo Oooooh sa mke lendu
Ti nuk je me mu
Tash sje me mu
Lorik Selmani
Publikimi: 26/05/2021
Orkestrimi: Labinot Mezini
Teksti Ne Shqip: Nora Selmani
Kenga Origjinale: Haluk Levent - AnlasanaLorik Selmani - Anlasana (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anlasana (Remake)".
3. Video është e këngës "Anlasana (Remake)", por nuk këndohet nga Lorik Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorik Selmani:


Komente 0