Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lorika Cakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Lorika Cakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Lorika Cakaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Muzika Më Pëlqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Dea Sabriu

Alisia Xhameta

Xhulia Xhima

Flaka Zeneli

Donika Zhushi

Fjolla Elmezi

Ambra Troplini

Estela Nikoliqi

Dhurata Haliti

Tags: Lorika Cakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet