Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lorina Dula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lorina Dula është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lorina Dula jeton ne Prishtine dhe eshte ne shkollen fillore Dardania. Në fund të vitit 2010, Lorina Dula publikon videoklipin "E Premte". Muzika e këngës u punua nga Valon Bytyqi, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valon Bytyqi. Ajo ka marrë çmimin e III nga juria profesionale me këngën "Eurovizion" në festivalin Ylberi në Shkup që është mbajtur më 18.05.2013. Më datë 23 Qershor 2013, Lorina Dula publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

28 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Roza Sadiku

Vesa Berisha

Edueda Salihaj

Arbnora Rexhepi

Blinera Muzhaku

Elta Ademi

Erza Hoti

Anika Berisha

Albana Berisha

Sala Jashari


Tags: Lorina Dula

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet